wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Nowoczesne i trwałe skrzynki na listy

16.05.2019 Autor: Kategoria: Wskazówki i porady/Oferta

Skrzynka na listy to wciąż niezbędny element każdej posesji. Na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych modeli, wykonanych z mniej lub bardziej trwałych materiałów. Skrzynki, które my oferujemy, to wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej produkt, który służył będzie przez wiele lat. Dzięki temu, że wbudowane są w słupek – dają niezwykle estetyczny efekt: na ogrodzeniu widzimy jedynie mały, gustowny panel. Skrzynki są przelotowe, co daje łatwy dostęp do korespondencji od strony domu. Dodatkowym wyposażeniem może być dzwonek lub domofon – takie rozwiązanie jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Łączy ono w sobie funkcje wygody, praktyczności i estetyki. Nie ma już potrzeby instalacji osobno skrzynki na listy i dzwonka lub domofonu. Dzięki temu ogrodzenie ma spokojny, nieprzesadzony wygląd, bez nadmiernej ilości instalacji. Szybszy jest też montaż oraz nie ma potrzeby dwukrotnego naruszania ogrodzenia.

Skrzynki na listy przelotowe mają rozmiary, które można dostosować do słupków ogrodzeniowych każdego z naszych systemów ogrodzeniowych. Ten typ skrzynek jest doskonałym wyborem dla osób, które nie chcą nadmiernie ingerować w wygląd swojego ogrodzenia, ale istotna dla nich jest estetyka i funkcjonalność . Dzięki temu rozwiązaniu zobaczymy na murze jedynie mały, gustownie wkomponowany panel zewnętrzny. Przelotowa skrzynka na listy nie tylko nie szpeci naszej posesji, ale jest atrakcyjnym wizualnie, drobnym elementem wzbogacającym wygląd ogrodzenia. Wybrana przez nas skrzynka pocztowa przelotowa powinna być skonstruowana w sposób, który umożliwi swobodne zsuwanie się wrzuconej korespondencji oraz jej pojemność pozwoli na obsługę poczty o formacie przynajmniej A4.

Oferowane przez nas skrzynki na listy posiadają gamę kolorów, która zadowoli gust każdego klienta. Bez trudu znajdą Państwo model odpowiedni dla swojego ogrodzenia.

 

Leave a Reply