wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Dlaczego warto kupić ogrodzenie JONIEC®?

19.03.2019 Autor: Kategoria: Ciekawostki/Nasza Firma

Motto przewodnie naszej firmy: „Wyznaczamy nowe granice” motywuje nas do ciągłego doskonalenia poziomu świadczonych usług i dopracowywania jakości produktów. Obserwujemy zmieniające się mody i upodobania, aby móc oferować wyroby, które dopasowują się do aktualnych trendów w architekturze. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowości w całości opracowane i wdrożone przez nasz własny sztab fachowców. Aby dać Wam – klientom – produkt najlepszej jakości, wykorzystujemy następujące technologie:

 

 

Vibro Technology – technologia zagęszczaniu betonu, dzięki której finalny produkt charakteryzuje się niewielką nasiąkliwością, staje się mrozoodporny, a przy tym jest bardzo trwały.

 

 

Splitting Technology – technologia łupania betonu, dzięki której uzyskujemy niepowtarzalną powierzchnię każdego bloczka ogrodzeniowego; łupana powierzchnia jest elegancka i stylowa, a jednocześnie solidna i trwała.

 

 

MULTI-COLOR® – technologia pozwalająca wiernie imitować wygląd naturalnego kamienia, który cechuje się zmiennością odcieni i wzajemnym przenikaniem się barw. Każdy bloczek jest troszkę inaczej ubarwiony, co po odpowiednim przemieszaniu i ułożeniu daje przepiękny efekt melanżu.

 

 

Multigrain Technology – technologia obróbki nadająca powierzchni grysowy charakter.

 

 

Scratch Technology – technologia obróbki nadająca bloczkom ogrodzenia unikatowy wygląd. Łupane bloczki po obróbce scratch są łagodniejsze i delikatniejsze. Gładkie bloczki betonowe po obróbce scratch mają subtelny rysunek, który nadaje ogrodzeniu unikalny charakter.

 

 

Calibration Technology – technologia wyrównywania powierzchni bloczków ogrodzenia, dzięki której układanie kolejnych warstw słupków i podmurówki jest łatwiejsze i szybsze.

 

 

 

Perfect Height – technologia, dzięki której każdy bloczek ogrodzenia ma tę samą wysokość. Pozwala to wyeliminować etap szlifowania bloczków na budowie, co znacząco przyspiesza czas i koszty budowy ogrodzenia.

 

 

Produkt barwiony w masie – technologia barwienia mieszanki betonowej, z której produkowane są bloczki ogrodzenia. Każdy bloczek zabarwiony jest w całej swojej masie, co powoduje, że drobne rysy czy uszkodzenia powstałe na powierzchni ogrodzenia w trakcie użytkowania nie są widoczne.

 

Oprócz dopracowywanych przez wiele lat technologii gwarantujemy, że do produkcji używamy wyselekcjonowanych kruszyw oraz cementu od najlepszych światowych producentów. Dbamy o to, aby wyprodukowane wyroby były starannie przechowywane oraz bezpiecznie transportowane do klientów. Dokładamy starań, aby każdy klient czuł, że jest dla nas ważny; że na każdym etapie współpracy może liczyć na naszą pomoc i wsparcie.

 

Leave a Reply

  • Piotr 19.03.2019 / 10:03

    pytanie Co lepszego znajdziesz?

  • Victoria 12.10.2020 / 09:10

    Polecam każdemu bramy Joniec są one świetne.