wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Nowoczesne ogrodzenia

05.06.2018 Autor: Kategoria: Oferta

Jeszcze do niedawna ogrodzenia betonowe kojarzyły się z wysokimi i zamkniętymi murami. Obecnie coraz częściej można spotkać wyszukane i dekoracyjne systemy ogrodzeniowe, których największym atutem jest wieloletnia, wyjątkowa trwałość z jednoczesnym zapewnieniem pełnej dyskrecji otoczonej przestrzeni.

Od kilkunastu lat betonowe ogrodzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Największymi atutami opisywanych ogrodzeń jest ich odporność na działanie klimatu, w którym zanieczyszczenie powietrza i warunki klimatyczne powodują ciągłe brudzenie powierzchni. Dodatkowo, na wysoką jakość produktów wpływa solidność wykonania poszczególnych elementów, ich funkcjonalność, estetyka oraz bogaty wybór wzorów. Specjaliści podkreślają też atut szybkiego i łatwego montażu poszczególnych elementów.

Miłośnikom nowoczesnego designu w architekturze przypadnie do gustu ogrodzenie ROMA. To innowacyjny system składający się z elementów o prostym kształcie, który idealnie współgra z nowoczesną architekturą domów. Ogrodzenie to docenią osoby lubiące minimalizm i delikatną ascezę. Elementy systemu ROMA dają szerokie spektrum zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami aż po mury, które umożliwiają całkowite odgrodzenie posesji od uciążliwego otoczenia. Do wyboru są kolory doskonale współgrające zarówno z elewacjami w zimnych, jak i ciepłych tonacjach.

Ogrodzenie ROMA docenione zostało przez Jury Międzynarodowych Targów Poznańskich i, w ślad za tym, nagrodzone Złotym Medalem MTP 2018.

zm_2018_pl-01

ROMA (1)_01

ROMA (2)_01

ROMA (5)_01

ROMA (3)_01

ROMA (6)_01

ROMA (4)_01

ROMA (7)_01

Leave a Reply

  • z229 20.08.2018 / 02:08

    Taka brama jak na ostatnim zdjęciu mi się marzy. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć podobny efekt. Panele plus połączenie z płotem betonowym. Świetne po prostu!