wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Ogrodzenie łupane GORC® – produkt o wielu odcieniach

26.06.2018 Autor: Kategoria: Wskazówki i porady/Oferta

Wszyscy chcemy, aby dom i jego otoczenie stało się ostoją, do której z przyjemnością wracamy. Co zrobić, aby wybrane przez nas ogrodzenie stało się nie tylko trwałą ochroną naszej prywatności, ale także elementem ozdobnym dopełniającym aranżację działki? Ogrodzenie warto dopasować do stylu w jakim zbudowany jest dom. Ogromny wybór odcieni ogrodzenia GORC®  umożliwia dopasowanie się do koloru dachu, stolarki bądź do innego dowolnego elementu otoczenia posesji. Delikatne melanże zbliżone do barw natury pozwalają uzyskać efekt swobodnego „wtopienia” się w otoczenie. Intensywne odcienie sprawiają, że ogrodzenie staje się bohaterem pierwszego planu. Końcowy efekt powinien być wynikiem zamierzonego i zaplanowanego działania inwestora.

Wśród palety odcieni ogrodzenia GORC® znajdziemy monokolory (piaskowy, czarny, kremowy, stalowy) oraz MULTI-COLOR® (onyx, piryt, vera, cytryn, getyt, bronzyt, golden, lava, alaska, silver). MULTI-COLOR® to efekt uzyskany w toku produkcji. Cechą charakterystyczną MULTI-COLOR®’u jest to, że każdy bloczek jest inaczej ubarwiony wskutek naturalnego przemieszania i rozłożenia kolorów w formach do produkcji bloczków. W trakcie budowy ogrodzenia należy zwracać uwagę na różne rozmieszczenie kolorów w każdym bloczku, następnie wymieszać bloczki i ułożyć je w sposób tworzący możliwie najładniejszy melanż. Najlepszy efekt uzyskuje się poprzez przemieszanie bloczków tak, aby nie nastąpiło nasycenie jednego koloru w danym obszarze.

Kolorystyka_GORC

 

PRZYKŁADY DOPASOWANIA KOLORU OGRODZENIA DO ELEMENTÓW OTOCZENIA POSESJI:

GL38 GORC (141)

GL38 GORC (150)

GL38 GORC (169)

myslenice_joniec_2016_076_01 — kopia

krosno_joniec_2016_079_01

GL22 GORC (99)

myslenice_joniec_2016_005_01

 

Leave a Reply

  • Kamilos 18.10.2018 / 11:10

    Mam na działce ogrodzenie w kolorze golden od tego producenta i serdecznie polecam. Nie osadza się nic na nim, wygląda estetycznie i ładnie, a przedewszystkim było w sensownej cenie w porównaniu do konkurencji