wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

II Bieg Górski o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC®

10.07.2017 Autor: Kategoria: Nasza Firma

Zapraszamy na II edycję Biegu Górskiego o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC®. Zachęcamy do aktywnego spędzenia wakacyjnego czasu pośród malowniczych terenów Beskidu Wyspowego.

Kiedy? 16 lipca 2017 r. (niedziela), godz. 9:00.

Gdzie? w Tymbarku (woj. małopolskie).

Uprawianie sportów staje się normą. Aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, kondycję fizyczną i psychiczną. Ruch to jedno z obowiązkowych zaleceń wskazywanych przez lekarzy w profilaktyce wielu chorób i często obowiązkowy element rehabilitacji po przebytych chorobach. Nasza firma przyłącza się do promocji aktywnego spędzania wolnego czasu i dlatego już po raz drugi organizuje wydarzenie, podczas którego nie zabraknie emocji, endorfin i uśmiechu. Podczas naszej imprezy emocje udzielają się nie tylko zawodnikom, ale i osobom, które przybywają, aby kibicować i zagrzewać do walki. Dobrej zabawy nie zabraknie i tym razem!

Najwyższym punktem trasy biegu jest szczyt góry Paproć (643 m. n.p.m.), pozostała część trasy biegnie zielonym szlakiem turystycznym (z Limanowej do Tymbarku przez Górę Paproć).

Zawodnicy mają do wyboru następujące biegi:

  • Bieg Extreme (ok. 21 km – półmaraton, 3okrążenia; kategorie: Open Kobiet powyżej 18 lat, Open Mężczyzn powyżej 18 lat),
  • Bieg 7 km (Kobiety i Mężczyźni; kategorie wiekowe: 16-29 lat, 30-49 lat, 50 – powyżej 60 lat)
  • Bieg Rodzinny (3 osoby, ok. 7 km; przynajmniej jedna osoba pełnoletnia (dorosły) i dzieci (2+1 lub 1+2)

Organizator nie pobiera opłat startowych, udział w biegu jest bezpłatny. Zapisy wciąż trwają: http://www.e-gepard.eu/show-contest/323.

Limit zawodników to 300 osób. W biegu mogą brać udział amatorzy, zawodowcy oraz  zespoły rodzinne.

Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny, na zwycięzców czekają nagrody finansowe lub rzeczowe, nagrodzimy również najmłodszego i najstarszego zawodnika, oraz najszybszą kobietę i najszybszego mężczyznę.

Oprócz emocji sportowych nie zabraknie dodatkowych atrakcji, animacji oraz tony uścisków z uroczą maskotą biegu.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia 16 lipca br. w Tymbarku (woj. małopolskie)!

 

Leave a Reply