wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Nasze produkty zostały docenione!

11.04.2017 Autor: Kategoria: Nasza Firma

Dla każdego inwestora, który buduje i urządza swój dom lub biuro, aranżuje prywatny ogród, czy też przestrzeń publiczną, ważna jest jakość materiałów budowlanych używanych do tych prac. Oprócz trwałości i niezawodności istotna jest także estetyka i kolorystyka produktów, z których powstają ściany i elewacje budynków, ogrodzenia, ścieżki, mury oporowe, itp. Od 27 lat pracujemy nad tym, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów i być na bieżąco z wciąż zmieniającymi się trendami w architekturze. Cieszymy się, że nam się to udaje, czego dowodem jest rosnąca liczba zadowolonych klientów i uznanie autorytetów z branży budowlanej. Codzienna praca i trud załogi firmy JONIEC® ma jeden cel – „robić swoje” najlepiej, jak się da. Nie wykonujemy swojej pracy dla nagród, ale każda z nich jest dla nas powodem do radości. Są potwierdzeniem, że to, co robimy ma swoją wartość.

Produkty, które doceniło grono fachowców złożone z autorytetów branży budowlanej, z przedstawicieli architektów oraz organizatorów targów budowlanych to zarówno sztandarowe pozycje w naszej ofercie, które sprzedajemy z powodzeniem od kilkunastu lat, jak i zupełne nowości, które niezwykle szybko zyskały zainteresowanie klientów. Oto one:

Ogrodzenie GORC® – Certyfikat JAKOŚĆ ROKU 2016 w kategorii PRODUKT

Ogrodzenie ROMA – Certyfikat HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2016 oraz Medal Targów DOM w Kielcach 2016

Płytki dekoracyjne ILLIZI – Certyfikat HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2017 oraz Wyróżnienie Targów DOM w Kielcach 2017.

GL22 GORC (92)

JAKOŚĆ ROKU_produkt

 

Ogrodzenie ROMA (4)

LOGO hz_2016

 

 

 

Simple of Working and Dining set Modern / 3D render image

Targi Kielce Medal2

 

 

 

Leave a Reply