wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Ogrodzenie w klasycznym stylu

12.10.2016 Autor: Kategoria: Oferta

Coraz częściej mówi się o nowoczesnym budownictwie oraz ogrodzeniach wpasowujących się we współczesne trendy. Jednak co w przypadku miłośników klasyki lub osób, które odnawiają stare domy i chcą postawić ogrodzenie, które będzie pasowało do zabytkowego budynku?

Jednym z dostępnych rozwiązań są ogrodzenia modułowe. Produkowany przez naszą firmę system bloczków ASTRA, które charakteryzuje tradycyjny wygląd jest receptą na piękny płot. Dzięki klasycznemu projektowi ogrodzenia te sprawdzą się niemalże w każdym otoczeniu. Dostępna kolorystyka jest uniwersalna, przez co z łatwością można dopasować ogrodzenie do niemalże każdego projektu.

Innym równie ciekawym wariantem jest ogrodzenie betonowe GORC®. Bloczki te cechuje elegancja, co można wykorzystać na różne sposoby. Na przykład jeśli chcemy stworzyć ogrodową architekturę w stylu współgrającym z ogrodzeniem- nic prostszego. Bloczki GORC® można zastosować też jako donice czy obrzeża klombów, jednak najpopularniejszą opcją jest wykorzystanie do konstrukcji słupków GORC® de Luxe GL38 oraz podmurówki GORC® de Luxe GL22. Takie połączenie daje wachlarz możliwości aranżacji i dopasowania do architektury budynków.

Całe spektrum nowych możliwości to także ogrodzenia łupane JONIEC, które nieustannie doskonalimy gwarantując tym samych ich najwyższą jakość. Wariant ten jest świetną opcją dla spokojnego, raczej subtelnego efektu wizualnego. Bloczki tego systemu są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu stwarzają liczne rozwiązania aranżacyjne.

Każda z tych propozycji to moc alternatywnych rozwiązań- w zależności od naszych potrzeb bloczki ogrodzeniowe mogą posłużyć do wzniesienia muru, ale też sprawdzą się świetnie w roli podmurówki i słupków z dobranymi wedle uznania przęsłami.

Ogrodzenia betonowe firmy Joniec stwarzają szereg różnorodnych zastosowań. Dzięki starannie zaprojektowanym konstrukcjom i wariantom kolorystycznym dostępnych bloczków możliwe jest stworzenie klasycznego ogrodzenia wpasowującego się stylistyką w architekturę budynków, ale też w indywidualne gusta mieszkańców.

zdjecie-6-alaska-gl38_01-kopia zdjecie-2-onyx-gl22_01-kopia
zdjecie-9-piaskowiec-gs36_01-kopia

zdjecie-14-astra-brick-multigrain-piaskowy_01-kopia

Leave a Reply