wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Ogrodzenia GORC® de Luxe – bogactwo możliwości

14.12.2015 Autor: Kategoria: Oferta

Ogrodzenia łupane GORC® dają inwestorowi szerokie możliwości wyboru. Możemy je wykorzystać na wiele sposobów, dostosowując wygląd ogrodzenia do własnej wizji i zapotrzebowania. Elementy systemu GORC® umożliwiają wprowadzenie w życie tego, co zrodziło się w naszej wyobraźni. Zapraszamy na krótką wycieczkę po możliwościach zastosowania naszego flagowego produktu.

Zacznijmy od ogólnych informacji na temat bloczków ogrodzeniowych GORC®. Ich cechą charakterystyczną jest łupana faktura, imitująca naturalny piaskowiec. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zapewnia solidność i trwałość zbudowanego z nich ogrodzenia. To nowoczesne, bardzo estetyczne rozwiązanie, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, tak więc w praktycznie każdym przypadku znajdzie się odpowiednia wersja, idealnie komponującą się z innymi elementami danej posesji. Tym bardziej, że bloczki i pustaki GORC® zapewniają możliwość rozmaitych aranżacji, takich jak przedstawione poniżej.

Wąskie słupki, niska podmurówka.

Elementy systemu GORC® możemy wykorzystać w taki sposób, by przygotować z nich stosunkowo wąskie słupki, między którymi znajdzie się niska podmurówka, a nad nią przęsła według uznania.

GORC (76)

Masywne słupki, wyższa podmurówka

Równie dobrze możemy postawić na masywne, szersze słupki, którym towarzyszy z reguły wyższa podmurówka, wyraźnie zaznaczająca się powyżej poziomu ziemi oraz nieco mniejsze przęsła.

GORC (10)

Tylko słupki

Betonowe bloczki łupane GORC® dają również możliwość całkowitej rezygnacji z podmurówki – wówczas podstawę ogrodzenia stanowią wykonane z nich słupki, między którymi umieszczane są odpowiedniego rodzaju przęsła.

Ogrodzenie GORC de Luxe (26)

Mury ogrodzeniowe

Bloczki GORC® nie muszą jednak stanowić wyłącznie „ramy” całego ogrodzenia, lecz mogą zostać ustanowione także ich głównym i jedynym elementem. Rezygnując z umieszczania między słupkami przęseł, możemy zbudować mur ogrodzeniowy, w całości złożony z naszych elementów łupanych.

GORC (102)

Leave a Reply