wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

PŁYTKA GORC® GP – produkt o wielu zaletach.

28.09.2015 Autor: Kategoria: Oferta

Płytka GP to element systemu ogrodzeniowego GORC® de Luxe, która ma wiele zastosowań. Dwie płytki połączone ze sobą łącznikami ŁSO dają gotowy element do budowy murów ogrodzeniowych lub podmurówek. Pojedyncza płytka GP jest doskonałym produktem do wznoszenia jednostronnych murów oporowych lub do użycia jako obrzeże, obramowanie czy też palisada porządkująca przestrzeń. Możliwości wykorzystania płytek GP mogą być dużo większe – wyobraźnia i kreatywne podejście do organizacji przestrzeni wokół nas pomogą znaleźć dodatkowe zastosowania.

ZALETY PŁYTEK GP:

  1. Przy zalewaniu płytek GP połączonych łącznikami, beton łączy elementy nie tylko w pionie, ale również w poziomie – dzięki temu połączenie jest dużo solidniejsze oraz posiada praktycznie nieograniczone możliwości zbrojenia pionowego i poziomego elementów.
  2. Płytki GP mają równe brzegi bez wcięć technologicznych. Duże powierzchnie zbudowane z tych elementów wyglądają estetycznie i elegancko. Jest to doskonały sposób na uniknięcie prześwitów, które pojawiają się w murach zbudowanych z bloczków GM.
  3. Płytki GP w połączeniu z łącznikami ŁSO są dużo lżejsze w transporcie, niż bloczki GM – dzięki temu na jednej palecie zmieści się ok. 20% więcej elementów, co znacząco wpływa na redukcję kosztów transportu.

 

Zachęcamy do skorzystania z PROMOCJI CENOWEJ na elementy GP. Ceny obniżamy nawet do -50%. Promocja dotyczy końcówek serii wszystkich kolorów GORC® de Luxe i trwa do wyczerpania zapasów.

Elementy GP stanowiące WYPRZEDAŻ mogą pochodzić z różnych partii produkcyjnych, przez co mogą pojawić się różnice w odcieniach poszczególnych elementów. Zalecamy mieszanie elementów tak, aby nie nastąpiła koncentracja ewentualnych różnych odcieni w jednym miejscu.

 

Leave a Reply