wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Zalety betonowych ogrodzeń

12.10.2017 Autor: Kategoria: Oferta

Ogrodzenia wykonywane z betonu istnieją na rynku od wielu lat i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Ogrodzenia z tego materiału można zauważyć zarówno przy posesjach prywatnych domostw, ale też przy terenach firm. Dzieje się tak dzięki wielu zaletom takiego rozwiązania. O jakich zaletach mowa?

Trwałość

Beton jest materiałem bardzo wytrzymałym. Jest odporny na działania warunków atmosferycznych – opadów czy silnych wiatrów. Dobrze zamontowane i zabezpieczone ogrodzenie będzie odporne na wilgoć i niskie temperatury. Dzięki temu mamy gwarancję, że ogrodzenie będzie nam służyło przez długi czas.

joniec-zima_01

Różnorodność

Dzięki nowoczesnym technologiom możliwe jest wybranie ogrodzenia z betonu w dowolnym stylu. Może to być płot z wąskimi słupkami i niską podmurówką lub z szerokimi słupkami i wysoką podmurówką, z przęsłami o różnych kształtach czy formach. Dla osób ceniących sobie prywatność i bezpieczeństwo istnieje opcja ogrodzenia w postaci muru. Z łatwością można też dopasować kolor ogrodzenia do dowolnego elementu otoczenia posesji.

myslenice_joniec_2016_028_01

gl38-gorc-113

Estetyka

Wielu osobom ogrodzenia betonowe kojarzą się przede wszystkim z mało estetycznymi, szarymi murami. Jednak współcześnie nie jest to jedyna dostępna opcja. Obecnie do wyboru są ogrodzenia o różnorodnej kolorystyce i różnorodnej fakturze powierzchni. Przykładem takiego rozwiązania są ogrodzenia łupane GORC®. W trakcie ich produkcji stosuje się Splitting technology, która polega na łupaniu betonu w trakcie końcowej obróbki materiału. W ten sposób powierzchnia ogrodzenia wyglądem przypomina piaskowiec.

krosno_joniec_2016_039_01

GL38 GORC (133)

GL22 GORC (92)
Ogrodzenia betonowe są rozwiązaniem uniwersalnym. Są trwałe i szybkie w montażu, doskonale sprawdzą się w różnych warunkach pogodowych. A dzięki różnorodnej ofercie na rynku możliwe jest łatwe dobranie ogrodzenia zgodnie z naszym gustem oraz zapotrzebowaniem.

ASTRA (6)

przesla-panelowe-46

Leave a Reply