wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Jak pakujemy nasze produkty

06.06.2017 Autor: Kategoria: Najczęściej zadawane pytania

Współcześni klienci to osoby poszukujące wiedzy: o produktach, które planują zakupić, o ich cechach i zaletach, o sieci sklepów i hurtowni, w których można produkt nabyć, sposobach płatności, formach dostawy czy też sposobie zapakowania dostarczanego towaru. Dzisiaj omówimy krótko ostatnią z wymienionych wyżej kwestii.

Produkty małej architektury ogrodowej, które produkujemy w naszych fabrykach (ogrodzenia łupane, ogrodzenia betonowe modułowe, daszki betonowe, podmurówki prefabrykowane, palisady ogrodowe, gazony, donice, elementy skarpowe, bloczki elewacyjne, pytki dekoracyjne) przewozimy do klientów na paletach o wymiarach 120×80 cm. W zależności od wielkości zamówienia, palety wypełnione są mniej lub bardziej. Informacja o maksymalnej ilości elementów danego produktu, jaką można zapakować na jedną paletę znajduje się w cenniku firmy JONIEC®. Ułożone na palecie elementy są szczelnie owijane folią typu stretch i oklejane taśmą – dzięki temu są one stabilne i bezpieczne podczas transportu. Produkty przykrywane są także membraną zapobiegającą zawilgoceniu podczas magazynowania towaru na zewnątrz. W przypadku podmurówek – są one owinięte taśmą polipropylenową, a brzegi betonowych desek w miejscach przechodzenia taśmy zabezpieczone są narożnikami ochronnymi. Warstwy desek przełożone są podkładkami drewnianymi. Ważne jest, aby podmurówki transportować oraz przepakowywać w pozycji stojącej (zobacz zdjęcie poniżej).

Oto przykłady pakowania naszych sztandarowych produktów: bloczków łupanych GORC® oraz podmurówek betonowych.

pakowanie JONIEC11

Widoczna na zdjęciu „szczelina” nie jest spowodowana pęknięciem bloczków podczas transportu – to jest łupana krawędź bloczków.

pakowanie JONIEC22

Leave a Reply

  • Marcin Ś. 21.06.2017 / 09:06

    Nawet nie zastanawiałem się nad tym, jak pakowane są takie produkty 🙂 Dobrze wiedzieć!