wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Jaki kolor ogrodzenia wybrać?

Ogrodzenie to jedna z pierwszych rzeczy, którą ludzie zauważają patrząc na nieruchomość. Jest nie tylko zabezpieczeniem naszej posiadłości, ale też jej wizytówką. Dlatego też odpowiednie dopasowanie do całości jest tutaj bardzo istotne.

Dowolność przy wyborze ogrodzeń daje nam naprawdę duże pole manewrów nie tylko jeśli chodzi o jego rodzaj, ale także o kolor. Stawiając płot należy dopasować go do naszego domu, by razem współgrały i tworzyły estetyczną całość. Kolorystyka odgrywa tutaj równie istotną rolę co inne elementy, takie jak np. wykorzystany do budowy materiał.

Ogrodzenie_łupane_GORC_vera_01W przypadku ogrodzeń betonowych dominują pastelowe melanże, najłatwiej skomponować z kolorami elewacji, gdzie również przeważają jasne, stonowane odcienie. Natomiast do elewacji ciemniejszych wybierane są płoty w odcieniach stalowo- szarych. Jednak w przypadku pełnych, zabudowanych płotów lepiej pozostać przy jaśniejszych barwach, które rozjaśnią otoczenie i będą bardziej pozytywne. Cały ciemny mur może wywoływać skrajne emocje i być po prostu „smutny”.

W naszej ofercie każdy rodzaj ogrodzenia dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu wybranie odpowiedniego odcienia nie powinno być żadnym problemem. W przypadku ogrodzeń GORC® de Luxe najczęściej wybierane są barwy takie jak piryt, onyx oraz piaskowy.

Coraz większą popularnością cieszą się ogrodzenia modułowe, które również możemy urozmaicić m.in. dzięki stosowanej przez nas technologii barwienia bloczków ogrodzeniowych MULTI-COLOR®. Efektem MULTI-COLOR® jest różnorodne rozłożenie kolorów, przez co każdy z bloczków ma inne ubarwienie i prezentuje się nieco inaczej. Podczas budowy ogrodzenia miesza się wszystkie elementy tak, by stworzyć ładnie i naturalnie prezentujący się melanż.

Wszystkie produkowane przez nas ogrodzenia mogą mieć rozmaite barwy: od jednolitych odcieni (jak np. kremowy, piaskowy, stalowy bądź czarny) po różnorodne melanże: piryt, vera, lava, golden, onyx, bronzyt, alaska, getyt, cytryn. Tak bogaty wybór stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Dzięki kolorystyce zbliżonej do tej występującej w naturze możemy stworzyć pięknie zharmonizowane otoczenie.

GL38 GORC (133)

GL22 GORC (92)

GL22 GORC (43) (1)

GL22 GORC (103)

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Leave a Reply