wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Daszki do ogrodzeń murowanych

27.04.2016 Autor: Kategoria: Oferta

Daszki, które zauważamy na niemalże każdym płocie, pełnią funkcję estetyczną – stanowią dobrze prezentujące się wykończenie murków oraz słupków ogrodzenia.

GL38 GORC (167)

Wykonywane przez naszą firmę daszki produkowane są z betonu. Ich zadaniem jest ochrona murków oraz słupków ogrodzenia przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, wiatr czy też mróz. Zabezpieczają przed dostaniem się wilgoci do środka ogrodzenia przedłużając tym samym jego trwałość. Ze względu na różnorodność dostępnych na rynku ogrodzeń, produkowane są także rozmaite rodzaje zadaszeń. W zależności od projektu możemy zdecydować się na daszek kwadratowy, prostokątny, płaski, dwustronny lub czterostronny. Duży wybór pojawia się także przy odcieniach. Ich gama kolorystyczna została tak opracowana, by można było dopasować je do każdej barwy ogrodzenia. Bez trudu znajdziemy daszki o rozmaitych strukturach: gładkich, śrutowanych, a nawet z łupanymi bokami.

GL38 GORC (29)

Ich montaż jest bardzo prosty i bez problemu można go wykonać samodzielnie. Jeżeli daszek nie ma kapinosu, należy zrobić odpowiednie nacięcia. Następnie trzeba wyszlifować miejsca styku boczków z daszkiem i zamontować daszki na mrozoodpornym kleju (jest to ważne ze względu na zabezpieczenie przed wpływem niskich temperatur). Kolejnym ruchem jest uszczelnienie masą silikonową połączeń oraz szczelin, które powstały pomiędzy daszkami a bloczkami. W ten sposób zabezpieczymy komory bloczków przed wilgocią. Aby uchronić daszki przed zabrudzeniami, porostem lub innymi czynnikami można je dodatkowo zaimpregnować dobrej jakości farbą do betonu, którą można znaleźć w ofercie naszej firmy. W ten sposób dłużej będziemy mogli nacieszyć się estetycznie wyglądającym ogrodzeniem.

Daszki2_01 (1)

Daszki1_01

Produkowane przez nas daszki doskonale sprawdzają się przy wykańczaniu rozmaitych ogrodzeń. Dopasowane są wymiarem, kolorem oraz powierzchnią do każdego systemu ogrodzeniowego produkowanego przez nas. Stosując te daszki bez najmniejszego problemu będziemy mogli ładnie i naturalnie dopracować płoty murowane, jak i te wykonane z innych materiałów: np. z cegły, kamienia czy klinkieru tworząc jednocześnie idealnie skomponowane ogrodzenie.

Daszki5_01

Daszki6_01 (1)

Leave a Reply