wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Ściany trójwarstwowe z wykorzystaniem bloczków elewacyjnych TOM

24.07.2015 Autor: Kategoria: Oferta

Fundamenty odgrywają niezwykle ważną rolę w przypadku praktycznie każdej budowli. Solidne podstawy utrzymują całą konstrukcję, a także umożliwiają zachowanie przez nią pionu. To właśnie na fundamentach osadzony jest równie istotny dla każdego budynku element, jakim są ściany, które mogą składać się z jednej, dwóch, lub trzech warstw. W tym ostatnim przypadku do utworzenia zewnętrznej warstwy warto wykorzystać bloczki elewacyjne TOM. Równie dobrze sprawdzą się one w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym.

Betonowe bloczki elewacyjne pozwalają idealnie wykorzystać możliwości, jakie niesie zastosowanie ścian trójwarstwowych. Przede wszystkim chodzi o trwałość i atrakcyjne wykończenie, jednak równie ważną cechę stanowi ciepło, które zapewnia to rozwiązanie. Za każdą z tych funkcji odpowiada inna z trzech warstw, do których należą powierzchnie: nośna (trwałość), izolacyjna (ciepło) oraz osłonowa (estetyczny wygląd, ale też ochrona przed czynnikami atmosferycznymi). Ostatnia z nich może zostać wykonana z bloczków elewacyjnych TOM, dzięki czemu nie zachodzi potrzeba tynkowania ścian.

Elewacje TOM tworzą łupane bloczki, których powierzchnia przypomina naturalny piaskowiec. Dzięki temu są one wytrzymałe, a przy tym gwarantują estetyczny wygląd. Betonowe bloczki są odporne na rozmaite warunki pogodowe, jak również na różnego rodzaju uszkodzenia, a przy tym ich łupana faktura cieszy oko elegancją i lekkością, z dopełniającym całość efektem światłocienia. Elewacje TOM dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych: piaskowy, stalowy, piryt, vera oraz cytryn. W skład naszej oferty wchodzą bloczki proste, jak również naroża i nadproża, które umożliwiają wykonanie całościowej elewacji.

rozkladanka10-TOM-lupanka1_01Pozdrawiamy, Joniec.pl

Leave a Reply