wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Witamy na naszym blogu

09.06.2015 Autor: Kategoria: Nasza Firma

Witamy serdecznie na naszym firmowym blogu. Będzie on miał charakter informacyjny, poradnikowy oraz ekspercki. Z kolei szczegółowa oferta naszej firmy znajduje się pod adresem strony internetowej: Joniec.pl

Początki naszej działalności sięgają schyłku lat 80-tych poprzedniego stulecia, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję elewacyjnych płyt łupanych. Było to w roku upadku muru berlińskiego (1989), gdy sami zajęliśmy się… stawianiem betonowych ogrodzeń. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni na rynku ogrodzeń i elewacji, systematycznie rozszerzając naszą ofertę. W myśl przyjętej strategii „wyznaczamy nowe granice” wprowadzamy do niej nowe, autorskie produkty, przygotowywane przez naszych ekspertów. Każdego roku, dzięki ich wytężonej pracy, dostarczamy naszym klientom unikalne, nowoczesne rozwiązania. Ich innowacyjność i wysoka jakość, potwierdzone wieloletnim doświadczeniem, pozwalają nam utrzymywać pozycję lidera branży.

Specjalizujemy się w produkcji ogrodzeń betonowych, podmurówek, gazonów, bloczków elewacyjnych czy palisad betonowych, zarówno na rynek hurtowy, jak i detaliczny. Przez te wszystkie lata ciężko pracowaliśmy na dzisiejszą pozycję na silnie konkurencyjnym rynku. Nasze starania nie poszły na marne, dziś marka JONIEC kojarzy się z dobrym, niezawodnym produktem o wysokiej jakości. Od początku istnienia firmy jesteśmy nastawieni na klienta i jego potrzeby, rozumiejąc, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą. Dzięki naszej strategii działania zbudowaliśmy dużą rozpoznawalność firmy nie tylko w Polsce, lecz również na rynku europejskim.

Nasze produkty dostarczamy na terenie Polski, a także poza jej granicami. Ponadto istnieje możliwość zakupu za pośrednictwem autoryzowanych punktów sprzedaży, zlokalizowanych praktycznie na terenie całego kraju. Oczywiście, najbardziej widoczni jesteśmy w najbliższym sąsiedztwie, a więc w Małopolsce, jednak bez problemu odszukacie nas Państwo również innych częściach kraju.

Pozdrawiamy, Joniec.pl

Leave a Reply

  • edgar 09.06.2015 / 11:06

    Pozdrawiam.
    Na Śląsku również jesteście widoczni, co poprawia wizualną atrakcyjność województwa.

  • Ogrodzenia – prywatność i bezpieczeństwo | Joniec Blog 23.06.2015 / 04:06

    […] istotną rolę w historii, podobnie zresztą jak wznoszone w nowszych czasach, przykładowo wspomniany już w pierwszym artykule mur berliński, czy też mur, przez który skakał Lech Wałęsa podczas strajku w stoczni Gdańskiej. Inne mury […]