wyznaczamy nowe granice
blog firmowy joniec

Bloczki ogrodzeniowe – nie tylko na ogrodzenie

12.04.2018 Autor: Kategoria: Wskazówki i porady/Oferta

Bloczki ogrodzeniowe, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystywane są do budowy ogrodzeń – słupków, podmurówek, czy też całych murów. Warto jednak spojrzeć na nie, jako na doskonały materiał mający zastosowanie do małej architektury ogrodowej: do budowy garaży, altanek, ale też murków wzmacniających skarpy czy oddzielających ogrodowe przestrzenie. Pozwala to nie tylko na estetyczną organizację przestrzeni, ale też stworzenie przytulnych zakątków, w których można spędzać czas. Wszystko zależy od naszego zapotrzebowania oraz wyobraźni.

Bloczki, które mają fabrycznie łupane powierzchnie naturalnie wpisują się w krajobraz ogrodu czy parku. Dzięki nim z łatwością stworzymy spójną, estetyczną całość. Nowoczesne bloczki o klasycznym kształcie oraz gładkiej powierzchni polubią osoby ceniące sobie minimalizm i prostotę. Takie bloczki można wykorzystać np. jako donice ogrodowe lub jako murki oddzielające przestrzenie o odmiennym charakterze użytkowym. Świetnie spiszą się w roli podstawy dla ogrodowej ławeczki, czy też jako ścianka altany.

Projektując przestrzenie użytkowe warto sięgać po niestandardowe rozwiązania. To pozwoli nam uniknąć rutyny i uzyskać niespotykany efekt niedużym kosztem.

Chcesz dowiedzieć się, jakie są wymiary, typy, kolory bloczków, które możesz użyć w swoich aranżacjach przydomowych – zajrzyj tutaj.

GORC3

ROMA (1)

ROMA (2)

GORC1

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Leave a Reply